bosluk 30px

teoggirisYOĞUNLAŞTIRILMIŞ LGS PROGRAMIMIZ

Eğitim sistemimiz içinde yer alan bütün sınavlar öğrencilerimizin geleceğini ipotekli hale getiren yönlendiren ,şekillendiren bir yapıya sahiptir. LGS bu sistem içindeki en önemli sınavlardan bir tanesidir. Bu uğurda verilen emek , çaba öğrencilerimizin geleceğine yapılan yatırımın en önemli bölümlerindendir. Güzel bir meslek ve güzel bir gelecek öncelikle iyi bir eğitimin esridir.Güzel bir meslek iyi bir lise eğitimini iyi bir lise eğitimi ise kaliteli bir ortaokul eğitimini mecburi kılar.

Bizler okulumuzda bu kaliteden ödün vermeden 5. Sınıftan itibaren bu yöndeki çalışmalarımızı başlatıyoruz.5, 6 ve7. sınıflarda sınıflar da tamamlayıcı eğitim, çizgi altı eğitim etüt ve telafi programları ile öğrencilerimizin doğabilecek tüm sorunlarını önceden tespit edip müdahalesini yaparak gerekli çözümleri sunabilmekteyiz.bu sınıflarda sabah 09: 10 saatinde başlayan eğitim etüt ve telafi programlarıyla teog çalışma programları ceza etütleri kapsamında olan diğer programlarla akşam 18 :00 a kadar devam etmektedir.

8. Sınıf öğrencilerimiz ise yoğunlaştırılmış LGS programına dahil edilmekte sabah sat 09 :10 da başlayan eğitimleri üç bölüm halinde akşam 20: 00 a kadar devam etmektedir.birinci bölüm programı 09 :10 ve 16:10 saatleri arasında 8 saatlik bir öğretim programıdır. İkinci bölüm ise 16: 300 ile 18 :00 saatleri arasındaki soru çözümü ve çizgi altı eğitim kapsamındaki program olup son bölüm ise ceza etütleri dahilinde 20: 00 a kadar devam etmektedir.

Bülten Aboneliği

Haber bültenimize kayıt olmak için * zorunlu alanlarının doldurulması gerekmektedir.

BÜYÜK ANKARA KOLEJİ

Büyük Ankara Okullarının, Etlik Şubesi'ni faaliyete geçirmenin heyecan ve gururunu yaşıyoruz. Eğitim & Öğretim hayatının ilk yılları sayIlabilecek ilkokul ve ortaokul dönemlerinin ve bu dönemlerde gerçekleşen yaşantıların ne kadar kritik ve önemli olduğunu çok iyi biliyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Etlik Mahallesi Yeni Etlik Caddesi No:125 Keçiören/ Ankara

Eğitim Temsilcisi : +90 312 323 78 00