bosluk 30px

basketbol(1)Büyük Ankara Koleji Kız Basketbol Takımımız Başarıya doymuyor.

ŞAMPİYON !!!

Büyük Ankara Koleji Kız Basketbol takımımız ANKARA İL BİRİNCİSİ oldu.

Şampiyonluğa Giden Yol Haritası

TED KOLEJİNİ 50-21. BİLKENT KOLEJİNİ 48-6.BİLİŞİM KOLEJİNİ 32-28.GAZİ KOLEJİNİ 72-26.ODTU KOLEJİNİ 35-32.

FİNALDE ARI KOLEJİNİ 42-24 yenerek rakiplerini ezici bir üstünlükle dize getirmiştir. Emeği gecen tüm öğretmen ve öğrencilerimize ,ayrıca Takım Koçumuz EVREN ALKAYA ya teşekkür ederiz.

sırada TÜRKİYE 1.liği var.

 

Profesyonel antrenörler eşliğinde yürüttüğümüz sportif faliyetlerimizde çocuklarımızın büyük ilgi alanı olan futbol çalışmalarımızı büyük bir hassasiyetle yürüyor,lisanslı sporcular yetiştiriyoruz.

 

Günümüzde anne ve babaların en önemli sorunlarından biri, çocuklarının eğitiminde karşılaştıkları zorluklardır. Hayatın bir izdüşümü, bir simülasyonu olarak düşünülen satranç sporunun çocuk eğitiminde olumlu ve kalıcı etkileri olduğu yaygın kabul görmüştür. Dünya eski satranç şampiyonlarından Alekhin, "Ben satranç sayesinde kendimi eğittim" diyerek, bunun önemini vurgulamıştır. Neden Satranç ? Odaklanma, Görselleştirme,ileriyi düşünme,muhakeme yeteneği,analiz yeteneği,planlama gibi birçok yönden faydalı olduğu ispatlanmıştır. Çocuklarımızın bu gelişimlerini dikkate alarak ilkokul 1,2,3 ve 4. sınıflarımız satranç dersi almaktadırlar.

 

Toplum önünde konuşabilen kalabalıklar içerisinde kendini ifade eden öz güven sahibi bireyler yetiştirmek istiyoruz.

 

Büyük Ankara Koleji olarak her çocuk bir enstrüman çalmalıdır anlayışla yola çıkarak çocuklarımız için gitar kulübümüz başta olmak üzere bir çok sanatsal alanda faliyet gösteriyoruz.Gitar kulübü faaliyetlerimiz 22,10,2016 Cumartesi günü itibariyle başlayacaktır.

Bülten Aboneliği

Haber bültenimize kayıt olmak için * zorunlu alanlarının doldurulması gerekmektedir.

BÜYÜK ANKARA KOLEJİ

Büyük Ankara Okullarının, Etlik Şubesi'ni faaliyete geçirmenin heyecan ve gururunu yaşıyoruz. Eğitim & Öğretim hayatının ilk yılları sayIlabilecek ilkokul ve ortaokul dönemlerinin ve bu dönemlerde gerçekleşen yaşantıların ne kadar kritik ve önemli olduğunu çok iyi biliyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Etlik Mahallesi Yeni Etlik Caddesi No:125 Keçiören/ Ankara

Eğitim Temsilcisi : +90 312 323 78 00